Glokom Ameliyatı için Almanya'dan Geldi

Hamide Isman, glokom ameliyatı olmak için Almanya'dan Türkiye'ye geldi.

Almanya'dan Türkiye'ye Uzanan Tüp Bebek Sevinci

Almanya'da yaşayan Murat Keskin ve eşi orada tüp bebek tedavisiyle çocuk sahibi olamadı.  Türkiye'de  tüp bebek tedavisi için gelen çift, ikinci denemede en büyük hayalleri olan bebeğe  kavuştu. Murat Keskin ve eşinin Almanya'dan Türkiye'ye uzanan tüp bebekle anne ve babalığı yaşama sevinci.

Türkiye'de Lazer Oldu, Gözlüklerden Kurtuldu!

Gözlüklerinden kurtulmak için Hollanda'dan geldiği Türkiye'de lazer ameliyatı oldu.  Cansu Pekdemir'in iyileşme öyküsü.

Tip 2 Diyabet Ameliyatı İçin Almanya'dan Geldi

5 yıl boyunca  Tip 2 diyabet hastalığıyla mücadele eden İbrahim Gümüşoğlu,  ameliyat olmaya karar verdi. Almanya'dan Türkiye'ye tedavi için gelen Gümüşoğlu'nun iyileşme öyküsü.

Almanya'da Sigortalar Zayıflama Ameliyatlarını Karşılamıyor!

Almanya'dan geçirdiği riskli bel ameliyatı sonrasında 60 kilodan 127 kiloya çıkan, yürümekte zorlanan, ağrıları olan Selin Toksoy, çareyi Türkiye'de geçirdiği obezite cerrahisinde buldu. Almanya'daki sigorta şirketlerinin obezite ameliyatlarını karşılamadığını belirten Selin Toksoy, bu yüzden operasyon ücretlerinin çok yüksek olduğunu belirtti.  

Cezayirli Zahia Zaid'in İyileşme Öyküsü

Kalıtsal damar hastalığı nedeniyle görme yetisini kaybeden 22 yaşındaki Cezayirli Zahia Zaid Türkiye'de ameliyat oldu. Daha önce pek çok doktora giden genç kız, Türkiye'de göz tedavilerinin çok iyi olduğunu duydukları için ülkemize geldiğini belirterek, görme yetisine yeniden kavuşmanın mutluluğunu paylaştı.

İmplant Tedavisi İçin Almanya'dan Türkiye'ye Geldi!

Şerife Kıvrak implant tedavisi için Türkiye'ye geldi. Diş tedavisi için Türkiye'yi tercih etme nedenlerini anlattı.

Türkiye'de Diş Tedavisi İsviçre'den Ucuz!

Diş tedavisi için Türkiye'yi tercih eden hastalardan biri de İsviçre'de yaşayan Bülent Tuna. Almanca'yı iyi bilmeyen Türkler'in İsviçre'deki hekimleriyle iletişimde sıkıntı yaşadığını söyleyen Bülent Tuna, yurt dışındaki hastaların tedavi için Türkiye'yi tercih etme  nedenleri anlattı.