Bel ve Boyun Fıtıklarından Kapalı Ameliyatlar... Beyin Hastalıkları

Bel fıtığının ve boyun fıtığının belirtileri nelerdir? Bel boyun fıtıklarında hangi durumlarda ameliyat gerekir? Bel ve boyun fıtıklarının tedavisinde uygulanan cerrahi yöntemler nelerdir? Bel ve boyun fıtıklarında kapalı ameliyat hangi hastalara önerilir? Nasıl yapılır, ne gibi kolaylıklar getirir? Medical Park Ordu Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Ahmet Eroğlu bel ve boyun fıtıklarının tedavisini Türkiye’ye Sağlık Yolu’nda anlattı. 


Beyin Sağlığı sayfamızda beyin tümörü belirtilerinden anevrizmaya ve parkinsona kadar beyin hastalıkları konusunda merak ettiklerinizi bulabilirsiniz.

Alzheimer Erken Uyarı Sistemi Beynex Nedir?

Alzheimer nasıl bir hastalıktır? Alzheimer riski hangi yaştan sonra yükselir?  Annesi, babası alzheimer olanların yakalanma riski yüksek midir? Alzheimer evrelerine göre nasıl belirtiler verir? Alzheimer’da erken uyarı sistemi olan beynex yöntemi nedir?  Alzheimer hastalığında tedavi mümkün müdür?  Alzheimer hakkında merak edilenleri Memorial Şişli Hastanesi Nöroloji ve Klinik Nörofizyoloji Uzmanı  Prof. Dr. Türker Şahiner Türkiye’ye Sağlık Yolu’nda anlattı.