Diş Protezleri

Protez diş tedavisi nedir? Hangi durumlarda uygulanır?  Sabit protez ve hareketli protez nedir? Protezlerin genel olarak hazırlanma süreci ne kadar sürer? Protezlere alışma süreci nasıl olur? Protezlerle artık kişi normal dişleri gibi her şeyi yiyebilir ya da içebilir mi? Yurt dışından protez diş tedavisi için gelecek hastalar nelere dikkat etmelidir? Medipol Mega Üniversite Hastanesi Protetik Diş Tedavi Bölümünden Dr. Cansın Çelebi anlatıyor.

Ağız, Diş ve Çene Problemlerinin Tedavileri

Ağız, diş ve çene cerrahisinde yapılan tedaviler nelerdir? Yaygın görülen çene ve yüz deformiteleri nelerdir? Çene ve yüz deformitelerinde tedavi nasıl planlanır? Çene ve yüz kemiği kırıkları neden oluşur, nasıl tedavi edilir? Çene kistleri neden oluşur, nasıl tedavi edilir? Medipol Mega Üniversite Hastanesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Bölümünden Prof. Dr. Sina Uçkan, tüm bunları Türkiye’ye Sağlık Yolu'nda anlattı.

All On 4 İmplant Tedavisi ve Hybrit Porselenler

Tek günde implant yaptırmak mümkün mü? Ne kadar sürer? İmplant tedavisi sırasında ağrı veya şişlik olur mu? Diş implantında all on 4 tekniği nedir? Akıllı diş implantı ve hibrit porselenler hangi hastalara uygulanır? Türkiye’nin diş tedavilerinde dünyadaki yeri nedir? Diş tedavisi için Türkiye’ye gelecek kişiler nelere dikkat etmelidir? All On 4 İmplant Tedavisini ve Hybrit Porselenleri Diş Hekimi Pertev Kökdemir Türkiye’ye Sağlık Yolu’nda anlattı.

Hollywood Smile

Gülüş estetiği, Hollywood Smile nedir? Gülüş estetiği kimlere uygulanabilir? Hollywood gülüşü’ne sahip olmak için gerçekleştirilen işlemler nelerdir? Hollywood smile dizaynında temel kriterler nelerdir? Zirkonyum ve lamina nasıl yapılır? Yurt dışından diş tedavisi için gelen hastalar nelere dikkat etmelidir? Hollywood smile dizaynı ve empress lamina tedavisi hakkındaki sorularımızı Diş Hekimi Pertev Kökdemir Türkiye’ye Sağlık Yolu’nda cevapladı.

Diş Eksikliklerinde Zirkotitan ve Akıllı İmplantlar

Diş eksikliklerinin tedavisinde implantların nasıl bir yeri vardır? Akıllı implant nedir, özellikleri nelerdir? İmplant tedavisinden hemen sonra dişler yapılır mı? Tek günde implant diş yapılabilir mi? Kişiye özel implant tedavisi mümkün müdür? All on 4 tekniği nedir? Çene kemiğinde erime olanlara implant yapılabilir mi? İmplantların bakımı nasıl olmalıdır? Zirkotitan ve akıllı implantlar hakkında merak edilenleri Diş Hekimi Pertev Kökdemir Türkiye’ye Sağlık Yolu programında anlattı.

Zirkonyum, Lamina ve Bonding Tedavisi... implant diş fiyatları

Zirkonyum tedavisi nedir? Diğer porselen kaplamalara göre avantajları nelerdir? Lamina dişler kimlere uygulanır? Estetik bir gülüş için en az kaç dişe lamina veya zirkonyum uygulanır? Lamina mı daha dayanıklıdır yoksa  zirkonyum mu? Bonding tedavisi nasıl yapılır? Diş tedavisi için hastalar yurtdışından gelmeden önce nelere dikkat etmelidir? Zirkonyum, lamina ve bonding tedavisi hakkında merak edilenleri Diş Hekimi Pertev Kökdemir Türkiye’ye Sağlık Yolu’nda anlattı.

İmplant Tedavisi Kimlere Yapılır?

İmplant tedavisi nedir? Ağzında hiç dişi olmayan hastalara implant uygulanabilir mi? İmplant tedavisinden hemen sonra dişler yapılabilir mi? Ağzında kemik erimesi olan hastalara ne gibi tedavilerle kemik artırımı yapılabilir? Kemik artırımı yapılamıyorsa başka bir çaresi var mıdır? Diş tedavisi için hastalar yurtdışından gelmeden önce nelere dikkat etmeli? İmplant konusundaki sorularımızı Diş Hekimi Pertev Kökdemir Türkiye’ye Sağlık Yolu’nda yanıtladı. 

Diş Estetiğinde Uygulanan Yöntemler...

Dişlerinin kusursuz ve estetik görünmesini isteyen hastalara ne gibi tedaviler uygulanır? Tedaviye başlamadan önce ve tedavi sırasında hasta dişlerinin bitmiş halini görebilir mi? Diş tedavisi için hastalar yurtdışından gelmeden önce nelere dikkat etmelidir? Yurtdışı ile Türkiye’deki tedavilerin fiyat açısından karşılaştırması nasıldır? Diş estetiğindeki tedavi yöntemlerini Diş Hekimi Pertev Kökdemir Türkiyeye Sağlık Yolu’nda anlattı.

Eksik Dişlerin Tedavisinde Hangi Yöntemler Kullanılır?

 Diş eksikliklerinin tedavisinde kullanılan implantlar hakkında merak edilenleri Diş Hekimi Pertev Kökdemir Türkiye’ye Sağlık Yolu’nda anlattı. 

Lamina ve Zirkonyum Nedir?

Lamina ve zirkonyum nedir? Hangi vakalara uygulanır? Estetik bir gülüş için en az kaç dişe lamina veya zirkonyum uygulanır? Lamina ve zirkonyumu karşılaştırdığımızda hangisi daha dayanıklıdır? Diş tedavisi için hastalar yurtdışından gelmeden önce nelere dikkat etmelidir? Dişhekimi Pertev Kökdemir anlatıyor.

İmplant Tedavisi Sonrası Ağrı Olur mu?

İmplant tedavisi sırasında ve sonrasında ağrı olur mu? İmplant tedavisinden hemen sonra dişler yapılır mı? İmplant tedavisi hasta açısından zor bir tedavi midir? Ağızda kemik erimesi olan hastalara ne gibi tedavilerle kemik artırımı yapılabilir? Kemik artırımı yapılamıyorsa başka bir çaresi var mıdır? Diş eksikliği ve implant tedavisi hakkında merak edilenleri Diş Hekimi Pertev Kökdemir Türkiye’ye Sağlık Yolu’nda anlattı .

Diş Estetiğinde ve Protezlerinde Zirkonyumun Yeri

Zirkonyum nedir? Zirkonyumun porselen kaplamalara göre avantajları nelerdir? Zirkonyum uygulamalarında hangi estetik kriterler dikkatte alınır? Zirkoyum tedavileri ne kadar sürer? Yurtdışı ile Türkiye’deki diş tedavilerinin fiyat karşılaştırması nasıldır? Diş Hekimi Pertev Kökdemir, zirkonyum  hakkında Türkiye’ye Sağlık Yolu’nda bilgi verdi 

Diş Eksikliklerinde İmplant Tedavisi

Diş eksikliği hangi problemlere neden olabilir? Eksik dişlerin tedavisinde kullanılan yöntemler nelerdir? İmplant tedavisi hasta açısından zor bir tedavi mi? İmplant tedavisinden hemen sonra dişler yapılır mı? Ağızda kemik erimesi olan hastalara ne gibi tedavilerle kemik artırımı yapılabilir? İmplant tedavisi sırasında ve sonrasında ağrı olur mu? Diş eksikliği ve implant tedavisi hakkında merak edilenleri Diş Hekimi Pertev Kökdemir Türkiye’ye Sağlık Yolu’nda anlattı. 


Anahtar Kelimeler:

implant diş fiyatları, zirkonyum diş kaplama, porselen dişler